Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

230 €

JEPET ME QIRA APATAMENT 2+1 I MOBILUAR

  • Adresa: KOMUNA E PARISIT TE ELEONORA
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0674050137
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë
  • Postuar: 19/10/2017 16:15

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndejtje plus kuzhine, 2 dhoma gjumi ,1 verande dhe 1 tualet me dritare. Zona te ofron te gjitha facilitetet e mundeshme per nje jetes sa me komode.
0674050137

Nuk ka tag

169 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 79659e8982a75292

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Të sponsorizuara

total