Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

800 €

JEPET ME QIRA APARTAMENT LUKSOZ ME POST PARKIMI

  • Adresa: RRUGA E BOGDANEVE
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0674050148
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 03/02/2018 15:31
8f141024-2fe3-529c-07e5-ae5c4d6a6c0f
4de3316e-1a0e-e201-8898-f2ad2e9614650284b767-6d5e-264e-57e0-8c79710abc46830c9afc-8ef2-8edb-a866-fd4c65b2e705bb49271d-39df-4d8e-7a10-5bfec184fe39cddaf29e-dd46-c499-d3d5-3d1486032ece70d98b93-7ad1-4d20-9457-55c22bd16af7720e2553-234e-fd8b-dc93-5a807bcc6385117006eb-5289-2139-f05a-feac8946d822c0e7e23f-4158-21df-8c03-a846c9eba177

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 me post parkimi tek rruga e bogdaneve! Apartamenti eshte i organizuar me 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndjenje super te arreduar, si dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe eshte ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes ku ofron akses te menjehershem ne rrugen e durresit si dhe ate te kavajes. per cdo vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni te nr 0674050148

Nuk ka tag

341 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 655a75bfdbc6f81

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total