Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

500 €

Jepet me qira apartament 2+1 super mobilim

  • Adresa: Rruga Barikadave
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0698080800
  • Specifikime: I mobiluar, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 09/10/2018 19:11
43192219_1221936697949503_4401725455535702016_n
43192760_2192170594191104_3391215626126098432_n43221907_294473427823246_4358005321277374464_n43294910_258499878076190_5281365595621687296_n43308891_308296423294420_4649765000905228288_n43221099_2142764442630580_7527931068238790656_n43343394_568575466911400_1774782629619433472_n43343416_688576154876011_2676943387772321792_n

Përshkrimi

Jepet me qira tek rruga e Barikadave, prane gjimnazit Sami Frasheri, apartament 2+1.
Apartamenti ka mobilim bashkekohore dhe cdo gje qe nevojitet per nje jetese komode.
I organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, 2 tualete, ballkon. Ne katin e 10, me ashensore, te nje palalti te ri shume cilesore.
Ne nje zone te qete dhe te sigurt.
Cmimi: 500 euro
Cel. 0698080800

Nuk ka tag

113 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 5565bbca250ec33a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total