Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

450 €

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 SUPER I MOBILUAR

  • Adresa: Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0674050137
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Me parapagim, Vend parkimi, Me afat të gjatë
  • Postuar: 16/11/2017 17:59
  • Skadon: 62 ditë, 4 orë
WhatsApp Image 2017-11-16 at 17.46.21 (1)
WhatsApp Image 2017-11-16 at 17.46.21 (3)WhatsApp Image 2017-11-16 at 17.46.21 (2)WhatsApp Image 2017-11-16 at 17.46.21WhatsApp Image 2017-11-16 at 17.46.21 (4)WhatsApp Image 2017-11-16 at 17.51.54

Përshkrimi

Apartament 2+1 per qira tek Rruga kavajes ne nje ndertim te ri me ashensor me orjentim nga lindja. Apartamenti organizohet nga nje sallon ndenjeje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 korridor qe lidh ambientet e apartamentit, 2 ballkone dhe 2 tualete.
Apartamenti ka nje arredim shume komod i detajuar me arkitekt italian.Disponon edhe post parkimi te perfshire ne cmim. Per nje vizite ne prone apo informacion te detajuar mos nguroni te na kontaktoni.
0674050137

Nuk ka tag

223 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 7515a0dc2545c304

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total