Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

25,000 LEK

Jepet me qira Ambient Biznesi tek Pallatet 1 Maju

  • Adresa: Blv.Bajram Curri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355694050031
  • Specifikime: Me parapagim, Me afat të gjatë
  • Postuar: 27/06/2017 11:39
  • Skadon: 34 ditë, 15 orë

Përshkrimi

Jepet me qira ambient per zyra ose banim ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes konkretisht tek Blv.Bajram Curri prane stadiumit Dinamo. Ambiente ka siperfaqe te brendeshme prej 22m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje ndertimi ekzistues. Per me shume info ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

Nuk ka tag

47 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 245595227d2a35fd

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total