Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,100 €

Jepet me qera vile PANORAMIKE tek Kodra e Diellit

  • Adresa: Kodra e Diellit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695406860
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 23/11/2017 13:34
  • Skadon: 50 ditë, 5 orë
vile tek Kodra e Diellit
vile tek Kodra e Diellitvile tek Kodra e Diellitvile tek Kodra e Diellitvile tek Kodra e Diellitvile tek Kodra e Diellitvile tek Kodra e Diellit

Përshkrimi

Jepet me qera vile 3 kateshe me siperfaqje ndertimi 342 m2 dhe siperfaqje tualli 300 m2. Vila ndodhet perball Kristal Center. Ne kryqezim te rruges qe vjen pergjate rezidences Kodres se Diellit dhe rruges qe zbret nga Eleonoren. Me pamje, panoramike dhe fantastike.  Ajer i paster.Larg dhe afer Tiranes.

Kati i pare (perdhe) i viles eshte 126 m2, me 2 dhoma gjumi, sallon i madh, guzhine vecmas 2 banjo modetne  me dritare, oborr nga para 150 m2. Ambienti para Viles eshte me gure dekorative, anash me pisha te larta mbi 8 m dhe lule shumngjyreshe.  Cmimi total per kete ambient eshte 600 euro.
Kati i dyte dhe i trete kane hyrje indipendente anash viles gje qe ben te mundur edhe ndarjen e ketyre dy kateve me katin e pare, duke sjelle panvarsine dhe ndarjen e kateve per shfrytezimin e plote te tyre edhe me funksione te ndryshme. Keto ambiente te dyja se bashku jepen me qera per vetem 500 euro.

Kati i dyte ka nje siperfaqje prej 126 m2 Ka ambientin e guzhines, sallon, me ballkone nga pjesa e peparme,Banjo moderne, dhe nje dhome te madhe,e cila mund te perdoret si dhome gjumi, por edhe per ambient bisnesi sepse ka hyrje indipedente edhe nga rruga pjesa e siperme, dhe nje verand 20 m2, ne sherbim te kesaj dhome,
Kati i trete eshte nje mrekulli e vertete me pamjen fantastike ku mund te shihet e gjithe Tirana. Ajo perbehet nga 2 dhoma gjumi, nje sallon, nje tualet dhe nga nje verando e madhe qe te jep mundesine te shijosh pamjen qe ta mundeson zona.
Vila ka shume punime extra te kushtueshme e mjaft cilesore. E gjithe vila ka nje siperfaqje ndertimi prej 342 m2 dhe siperfaqje tualli prej 150 m2.  E gjithe vila, nese do te merret e tera, jepet me qera per nje cmim shume te leverdisshem, per vetem 1100 euro ne muaj.

Nje investim qe ja vlen per nje qe ja di vleren kesaj vile. Vila mund te ndahet edhe ne dy pjese: kati i pare me vete dhe dy katet e tjera me vete. Kati i pare sic eshte pershkruar me lart jepet me qera per vetem  600 euro ne muaj dhe dy katet siper jepen me qera per 500 euro ne muaj.

Qetesia, siguria, pastertia dhe plot favore te tjera e bejne kete vile te pakrahasueshme, dhe e kthejne ne nje investim qe nuk mund ta gjesh ne asnje vend tjeter.

CMIMI: 1100 euro/muaj

Per me shume informacione klikoni linkun: http://www.merlinimobiliare.com/properties/jepet-me-qera-vile-panoramike-tek-kodra-e-diellit/

Nuk ka tag

166 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3865992c775b3171

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total