Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

3,700 €

Jepet me qera Vile 4kateshe “Qender”

  • Adresa: Qender prane pallateve 9kateshe
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Postuar në: 21/09/2017 12:57
  • Skadon për: 35 ditë, 7 orë
17883716_10154190435402493_3583475195364329256_n
17862611_10154190435392493_259988516450338753_n17799140_10154190435312493_8473074210052511089_n17798968_10154190435327493_2247498009788430955_n

Përshkrim

*Jepet me qera vile 4kateshe dhe 1kate parkim , siperfaqe ndertimi te 1 kati eshte 100m2 , me parkim si dhe oborr i rethuar me porte elektrike.Vila eshte e pershtatshme per hotel , kompleks zyrash , shkolle private etj.Cmimi 3700euro/muaj

*Adresa: ne qender prane pallateve 9kateshe

*Per cdo informacion mund te kontaktoni ne nr tel : 0682017333 0682072229 ose mund te na vizitoni ne zyren tone tek “pallatet 1Maji , Komuna e Parisit”

*Real Estate I-Deal

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 117 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 89558eb69e26d69a

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total