Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350 €

Jepet me qera vile 2 kate sip 180 m2

  • Adresa: Afer pedonales
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0682052992 0683216168
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar: 06/09/2017 22:38
  • Skadon: 29 ditë, 7 orë
11
2134

Përshkrimi

CITYHOME jep me qera vile 2 kate sip 180 m2. Adresa: Afer Pedonales. Shkoder

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Nuk ka tag

81 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 55959b05c8d05a8e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total