Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

2,600 €

Jepet me qera Vila 3 kateshe per ambient biznesi dhe banimi

  • Adresa: ne zonen e lulishtes tek Komuna e Parisit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Specifikime: Ndërtim i ri, Me parapagim
  • Postuar në: 22/09/2017 16:41
  • Skadon për: 14 ditë, 8 orë
Vila 3 kateshe

Përshkrim

Jepet me qera Vila per ambient biznesi dhe banimi.

Jepet me qera Vila 3 kateshe qe mund te perdoret per ambient biznesi dhe banimi. Objekti ndodhet ne zonen e lulishtes tek Komuna e Parisit. Vila disponon 3 kate, kati i pare eshte 105 m2 dhe ka oborr perpara,kangjella dhe dalje ne rrugen kryesore. Gjithashtu kati i dyte dhe i trete jane nga 105 m2 secili. Ky ambient mund te perdoret per cdo lloj biznesi por kati i dyte dhe i trete mund te perdoren edhe per banim.Ambientet e viles te japin mundesine per te bere investime sipas deshires. Kati i pare jepet vetem per 1300 euro ne muaj dhe kati i dyte bashke me katin e trete jepen per 1300 euro ne muaj. I gjithe ambienti ne total jepet per 2600 euro ne muaj.

Cmimi: 2600 euro/muaj

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Kate: 3
Siperfaqja: 315 m2
Tipi I Prones: Ambient biznesi dhe banimi
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Komuna e Parisit

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 368 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 571589b467a21c07

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total