Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

2,500 €

JEPET ME QERA TRE KATET E NJE OBJEKTI NE RRUGEN TIRANE ELBASAN (SAUK)

  • Adresa: NE RRUGEN TIRANE ELBASAN (SAUK)
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar në: 21/09/2017 14:54
  • Skadon për: 10 ditë, 6 orë
JEPET ME QERA TRE KATET E NJE OBJEKTI NE RRUGEN TIRANE ELBASAN (SAUK) - Fotografia 1JEPET ME QERA TRE KATET E NJE OBJEKTI NE RRUGEN TIRANE ELBASAN (SAUK) - Fotografia 2JEPET ME QERA TRE KATET E NJE OBJEKTI NE RRUGEN TIRANE ELBASAN (SAUK) - Fotografia 3

Përshkrim

JEPET ME QERA TRE KATET E NJE OBJEKTI NE RRUGEN TIRANE ELBASAN (SAUK)

KATI I DYTE,TRET,DHE KATERT CDO KATE KA NGA 170 M2 SIPERFAQE. AMBIENTET JANE TE NDARE NE DHOMA DHE KA BANJO PER CDO KATE. JANE MJAFT MIRE TE RREGULLUARA E TE SISTEMUARA BUKUR. ME DRITARE TERMIKE DHE MURET ME KAPOT, TERMOIZOLIM PERFEKT. ME SISTEM SIGURIE ME OBORR PERPARA KU MUND TE PARKOHEN 9 MAKINA, ME SISTEMIN ELEKTRIK DHE HIDRAULIK TE PERSOSUR,FURNIZIMI ME ENERGJI ELEKTRIKE ME TREFAZOR. AMBIENTI ESHTE I RRETHUAR ME GJELBERIM DEKORATIV DHE PLOT LULE. NJE VEND I MREKULLUESHEM KU MUND TE PUNOHET E JETOHET QETE DHE PA SHQETESIME. KETO AMBIENTE MUND TE PERDOREN PER CDO LLOJ VEPRIMTARIE TREGTARE POR EDHE PER BANIM. JEPET ME QERA PER VETEM 4.9 EURO/M2 NE MUAJ.

CMIMI: 2500 euro/muaj

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Siperfaqja e ndertimit: 510 m2
Kate: 3
Tipi I Prones: Vile
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Sauk

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 192 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 596590b570c4ef6b

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total