Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

75 €

Jepet me qera shtepi private sip 50 m2

  • Adresa: Rus
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0682052992 0683216168
  • Specifikime: I mobiluar, Vend parkimi
  • Postuar: 06/09/2017 21:37
  • Skadon: 29 ditë, 14 orë
1
23

Përshkrimi

CITYHOME jep me qera shtepi private.
Adresa: Ne rus.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Nuk ka tag

127 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 83559b04e6702185

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total