Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

35,000 LEK

jepet me qera rruga Elbasanit , vile me qera

  • Adresa: Rruga 3 Vellezerit Kondi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693470588
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 29/01/2018 06:52
jepet-me-qera-rruga-Elbasanit---vile-me-qera (9)
jepet-me-qera-rruga-Elbasanit---vile-me-qera (3)jepet-me-qera-rruga-Elbasanit---vile-me-qera (5)jepet-me-qera-rruga-Elbasanit---vile-me-qera (7)jepet-me-qera-rruga-Elbasanit---vile-me-qera (6)jepet-me-qera-rruga-Elbasanit---vile-me-qera (8)jepet-me-qera-rruga-Elbasanit---vile-me-qera (4)jepet-me-qera-rruga-Elbasanit---vile-me-qera (2)jepet-me-qera-rruga-Elbasanit---vile-me-qera (1)jepet-me-qera-rruga-Elbasanit---vile-me-qera

Përshkrimi

Jepet me qera 2+1 e bollshme. Kati 1 i viles. 2 dhoma gjumi te bollshme + koridor + sallon dhe guzhin e perbashket+ 1 tualet. Oborr i gjelberuar dhe i pershtatshem per parkimin e 3-4 makinave. I ndodhur ne nje nder zonat me te qeta te Tiranes. 15 min nga qendra Tiranes, 2 min larg parkut kombetar kodrat e liqenit. I pasur me markete dhe shkolla,kopeshte per femijet ne zone. tel 0693470588

Nuk ka tag

429 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 6525a416a48c0df0

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total