Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

2,800 €

Jepet me qera Restaurant Peshku

  • Adresa: Ne Qender te Tiranes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me parapagim, Pranë qendrës
  • Postuar në: 22/09/2017 16:40
  • Skadon për: 14 ditë, 7 orë
Jepet me qera Restaurant Peshku - Fotografia 1Jepet me qera Restaurant Peshku - Fotografia 2

Përshkrim

Jepet me qera Restaurant Peshku Ne Qender te Tiranes,Ne nje zone qe ka dendesi te madhe banimi dhe pune,Lokali eshte ne funksion, Sip. E lokalit eshte 150 m2,Me guzhine te kompletuar,ambiente sherbimi te bollshme,,,por ka edhe 100 m2 nje kantine profesionale vere,,, e cila mund te mos gjendet ne asnje lokal tjeter te kesaj natyre,,,,Pozicioni I ndodhjes se ketij lokali eshte mjaft I favorshem per llojin e biznesit te zgjedhur,,,

Jepet me Qera per vetem 2800 Euro ne muaj (I diskutueshem)

CMIMI: 2800 euro/muaj (i diskutueshem)

Ose SHITET BISNESI 70 000 EURO PER 9 VITE,DHE MBETET VETEM QERAJA 950 EURO NE MUAJ… DHE NESE PAS NJE PERIUDHE KOHORE QIRAMARRESI KERKON TA BLEJ I KTHEHET RESTO E PAGESES SE QERASE, PER AQ SA KA PAGUAR

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Banjo: 2
Siperfaqja: 150 m2
Tipi I Prones: Restorant
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Ne qender te Tiranes

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 448 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 880589b43f2f0042

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total