Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

200 €

Jepet me qera kati i trete i nje vile

  • Adresa: tek gjimnazi Sami Fasheri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar në: 22/09/2017 16:41
  • Skadon për: 15 ditë, 8 orë

Përshkrim

Jepet me qera kati i trete i nje vile

Jepet me qera kati i trete i nje vile tek gjimnazi Sami Fasheri. Siperfaqja e ambientit eshte 40 m2. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra dhe ndodhet buze rruges kryesore. Jepet me qera per nje cmim shume te leverdisshem, per vetem 200 euro ne muaj.

CMIMI: 200 euro/muaj

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Banjo: 1
Siperfaqja: 40 m2
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Gjimnazi Sami Frasheri

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 159 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 73759133ad52e340

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total