Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

600 €

Jepet me qera kati i pare i nje vile tek Kodra e Diellit

  • Adresa: Kodra e Diellit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695406860
  • Specifikime: Ndërtim i ri, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar në: 22/09/2017 16:40
  • Skadon për: 112 ditë, 2 orë
apartament 2+1
apartament 2+1apartament 2+1apartament 2+1apartament 2+1

Përshkrim

Jepet me qera kati i pare i nje vile tek Kodra e Diellit, ne kryqezim te rruges qe vjen pergjate rezidences Kodres se Diellit dhe rruges qe zbret nga Eleonoren. Me pamje, panoramike dhe fantastike. Ajer i paster.Larg dhe afer Tiranes. Siperfaqja e saj eshte 126 m2, me 2 dhoma gjumi, sallon i madh, guzhine vecmas dhe oborr nga para 250 m2. Ambienti para Viles eshte me gure dekorativ, anash me pisha te larta mbi 8 m dhe lule shumngjyreshe. Nga prapa ndodhet nje dyqan me hyrje me vete, nga rruga. Dyqani nga pas mund te punoj si i pavarur nga pjesa tjeter, duke qene me hyrje indipendente. Cmimi total per kete ambient eshte 600 euro ne muaj.

Qetesia, siguria, pastertia dhe plot favore te tjera e bejne kete vile te pakrahasueshme, dhe e kthejne ne nje investim qe nuk mund ta gjesh ne asnje vend tjeter.

CMIMI: 600 euro/muaj

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 39 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 7145992c8a4ab965

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total