Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

35,000 LEK

Jepet me qera Kati i I, prane Vilave Gjermane

  • Adresa: Rr. Tre Vellezerit Kondi Nr.28
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355 68 563 7922
  • Specifikime: I mobiluar, Vend parkimi
  • Postuar: 28/01/2018 17:40
  • Skadon: 54 ditë, 9 orë
oborri
salloniguzhinadhomattualeti

Përshkrimi

Vila eshte e vendosur ne nje nga zonat me te mira te tiranes, me infrastukture.
Vetem 10minuta larg me parkut te liqenit
20minuta larg bllokut dhe qendres
24h energji/uje
E rrethuar nga gjelberimi dhe nga peme te ndryshme si pisha, ullinj, limon, palme,
rozmarine, i pershtatshem per mbremje familjare.
Vend per parkim i bollshem

Kati i I perfshin:
1 Sallon+ guzhine, 2 dhome gjumi, 1 tualet dhe verande.

Per cdo informacion shtese qe ju nevojitet mund te kontaktoni ne numrin e meposhtem:

+355 68 563 7922

Nuk ka tag

131 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 61659cc173de21b3

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total