Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

300 €

Jepet me qera kati i I i nje vile tek Liqeni Artificial

  • Adresa: tek Liqeni Artificial, (100 m larg deres se kopeshtit Zoologjik)
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Specifikime: Ndërtim i ri, Me parapagim
  • Postuar në: 22/09/2017 16:41
  • Skadon për: 14 ditë, 8 orë

Përshkrim

Jepet me qera,kati i pare i nje vile tek Liqeni Artificial, (100 m larg deres se kopeshtit Zoologjik)

Jepet me qera, kati i pare i nje vile tek Liqeni Artificial, (100 m larg deres se kopeshtit Zoologjik) Apartamenti ka nje sip. prej 140 m2. Ai aktualisht eshte bosh,(ka vetem guzhinen) dhe eshte me sistemin 3+1 me dy banjo. Apartamenti eshte i pajisur me çillera per ngrohje ftohje,dhe me instalime elektrike dhe hidraulike cilesore. Mund te perdoret edhe per zyra pune ose per banim. Jepet me qera per vetem (40 000 leke ne muaj) 300 euro.

CMIMI: 300 euro/muaj

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Banjo: 2
Dhoma: 3
Siperfaqja: 140 m2
Tipi I Prones: Apartament 3+1
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Liqeni Artificial

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 414 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 30589b3fbb72f54

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total