Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

350 €

Jepet me qera kati i fundit i nje vile

  • Adresa: Kopshti Zologjik
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695406860
  • Specifikime: I mobiluar, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar në: 21/09/2017 14:54
  • Skadon për: 130 ditë, 23 orë
apartament 2+1 me qera
apartament 2+1 me qeraapartament 2+1 me qeraapartament 2+1 me qeraapartament 2+1 me qeraapartament 2+1 me qeraapartament 2+1 me qeraapartament 2+1 me qera

Përshkrim

Jepet me qera kati i fundit i nje vile ngjitur me Kopshtin Zologjik. Kati i fundit ka strukturen e apartamentit 2+1. Siperfaqja e tij eshte 200 m2. Ne brendesi te tij ka nje salle me guzhine te madhe e mobiluar me kondicioner dhe me sobe drush, dy dhoma gjumi te mobiluara, dy banjo me dritare dhe nje ballkon perimetrik me pamje fantastike dhe ambient qe te fal vetem relax. Jepet me qera per vetem 350 euro ne muaj (i diskutueshem). Nitoni!

CMIMI: 350 euro/muaj

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Siperfaqja: 200 m2
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Kopshti Zologjik

Per me shume informacione klikoni linkun: http://www.merlinimobiliare.com/properties/jepet-me-qera-kati-i-fundit-i-nje-vile/

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 128 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 23859aa79ef5bf7a

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total