Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

1,500 €

Jepet me qera kati i 2 i nje vile, per ambiente biznesi

  • Adresa: mbrapa ish-Ekspozites, rruga qe te nxjerr te Myslym Shyri, buze rruge
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682055050
  • Postuar në: 16/02/2017 11:45
  • Skadon për: 18 ditë, 3 orë
14650300_1075369109177892_4062693160693619100_n
14611045_1075369049177898_1937027901882312200_n14502831_1075369135844556_4041651666330028075_n14570282_1075369222511214_7937673879930523411_n14671345_1075369472511189_1884640534715465790_n14671316_1075369169177886_2581971360077356180_n14642309_1075369315844538_6693043798738768628_n14604856_1075369545844515_7915138093294851015_n14590328_1075369432511193_6289121647961848624_n

Përshkrim

Jepet me qera kati i 2 i nje vile, per ambiente biznesi
Adresa: mbrapa ish-Ekspozites, rruga qe te nxjerr te Myslym Shyri, buze rruge

Ambienti ka nje siperfaqe prej 147 m2, ndodhet ne katin e 2-te te viles, me hyrje me vete. Perbehet nga 4 ambiente te ndara, 1 banjo, ballkon. Hapesirat jane te bollshme. Siper ka tarrace ne perdorim te katit te dyte. Kati i pare i Viles eshte restorant dhe ka hyrjen me vete.

Ambienti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si zyra, klinika, sherbime te ndryshme publike etj. Zona eshte nga me te frekuentuarat, prane shume institucioneve te rendesishme, prane me qendren dhe te gjitha zonat e tjera te kyce.

Cmimi: 1500 Euro/ Muaji i negocieshem.

Kodi: K0124

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 199 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 71157fb7397e1174

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total