Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

150 €

Jepet me qera dyqan sip 32 m2

  • Adresa: Rr. Tiranes
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0682052992 0675374190
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Në periferi
  • Postuar: 20/06/2017 13:18
  • Skadon: 29 ditë, 15 orë
2

Përshkrimi

CITYHOME jep me qera dyqan sip 32 m2. Dyqani ndodhet ne Rr. Tiranes (bahcallek) Shkoder.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Nuk ka tag

58 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3835949048c17da4

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total