Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

300 €

Jepet me qera dyqan prej 73m2

  • Kjo ofertë nuk është më e vlefshme
  • Adresa: Rruga Palok Kurti, perballe Kinema Millennium
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355 66 66 66 765
  • Postuar: 11/08/2017 13:36
  • Skadon: 47 ditë, 6 orë
DSCF6046
DSCF6048DSCF6049DSCF6050DSCF6051DSCF6052DSCF6056DSCF6057DSCF6061

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qera nje ambient biznesi me siperfaqe 73m² dhe adrese: Rruga Palok Kurti, perballe Kinema Millennium, dyqani ndodhet ne qender te Shkodres ne nje zone shume te frekuentuar, ambienti eshte ne gjendje perfekte dhe pothuajse i paperdorur.

Dyqani perbehet nga:
-2 dhoma te ndara
-2 banjo
-hapesire para dyqanit

Gjithashtu vecori te tjera te dyqanit jane:
-Aspirim qendror
-Ajer i kondicionuar
-Tavan i varur me ndricim
-Vetrate xhami
-I shtruar i gjithi me pllaka
-Tarabe e pajisur me motorr me telekomandim

Ambienti me perpara eshte perdorur si Parukeri & Estetike dhe eshte i pajisur me:
-solar
-krevate masazhi
-2 lava testa
– te gjitha pajisjet e nevojshme te nje parukerie

CMIMI 300€/MUAJ (I NEGOCIUESHEM)

*SHENIM* Dyqani mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti por neqoftese jeni te interesuar te vazhdoni biznesin me gjithe pajisjet, ne kete rast cmimi ndryshon!

Nuk ka tag

2742 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 78757aa11a3d4739

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total