Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

40,000 LEK

Jepet me qera dyqan ne qender te Shkodres

  • Adresa: Rruga Daut Borici, te Ura Dervishbeg
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355 66 66 66 765
  • Postuar: 09/08/2017 20:20
  • Skadon: 23 ditë, 3 orë
13898162_10153820685868589_2143609179_o
13898538_10153820685958589_423885316_o13902021_10153820686443589_441158540_o

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per qera nje dyqan ne qender te Shkodres me siperfaqe 53m² dhe adrese: Rruga Daut Borici, te Ura Dervishbeg. Dyqani ndodhet ne rruge kryesore, ka nje pozicionim shume te mire dhe mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti.

Karakteristika te dyqanit:
– I shtruar i gjithi me pllaka
– I rikonstruktuar kohet e fundit
– Ma pamje nga rruga kryesore
– Vetrate per reklamim
– Banjo

CMIMI 40.000 LEKE/MUAJ

Nuk ka tag

2682 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 58557a85811e9a41

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total