Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

23,000 LEK

Jepet me Qera, dyqan, Durres Vollga, Rruga Taulantia, Lagja1, 25 m2

  • Adresa: L1 Vollga Durrës
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0692059977
  • Postuar: 03/05/2018 18:12
20
21

Përshkrimi

Jepet me Qera, dyqan, Durres Vollga, Rruga Taulantia, Lagja1, 25 m2, në gjëndje shumë të mirë, kati përdhes, depo, 1 wc, Dyqani ndodhet ndermjet Pasticeri Cialda dhe 2 Kitarave,, ne gjendje shume te mire, me vetrate xhami, ne rruge kryesore. me tualet te rregullt., cmimi 23,000 Lek i diskutueshem, tel 0692059977, 09:00 – 19:00

Nuk ka tag

478 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5805a5721357499c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total