Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

35,000 LEK

Jepet me Qera Dyqan 80 M2 Afer Qendres Kristal Tirane

  • Adresa: Rruga :Tish Daija,pallati ABC,kati i pare prane qendres Kristal kompleksi KIKA
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682620636
  • Postuar: 11/01/2018 12:53
received_2148983371994733
received_2148983031994767received_2148983258661411received_2148983201994750

Përshkrimi

Jepet me Qera Dyqan 80 M2 Afer Qendres Kristal Tirane
Dyqani eshte ne nje zone te populluar afer Kristalit dhe i pershtatshem per biznese te ndryshme.Dyqani eshte i pajisur me tre qepena dhe dy dhoma te ndara dhe tualet.Dyqani eshte me hipoteke.Qeraja e dyqanit 35000 leke (te reja)

Nuk ka tag

381 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4759ede294798bf

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total