Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

1,200 €

Jepet me qera Duplex brenda tek Kodra e Diellit, Tirana, Qera

  • Adresa: Brenda Rezidences Kodra e Dielli
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699947554
  • Postuar në: 22/09/2017 16:12
  • Skadon për: 28 ditë, 10 orë
14808857_10209313784914790_1881226274_o
14796042_10209313786754836_955407215_o14808080_10209313789154896_243549032_o14808668_10209313786954841_1024610867_o13730749_10208556705868287_1738755619_o14795842_10209313789554906_1755788031_o14803286_10209313776554581_842559856_o14787716_10209313787674859_1681077126_o14625547_10209313789714910_1306588802_o14808029_10209313788314875_1985018804_o

Përshkrim

Brenda Rezidences Kodra e Dielli jepet me qera apartament Duplex me nje sallon te madh, Kuzhina e veçuar nga Salloni, 2 dhoma gjumi te arreduar me krevat dopio dhe 1 dhome femijesh, Duplexi ka 3 wc dhe 2 ballkone. Çmimi i qerase 1.200 euro ne muaj. Kontakt 0699947554

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 499 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 2305808d56b3551f

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total