Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,500 €

JEPET ME QERA BAR-KAFE

  • Adresa: Rruga e Kavajes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695406860
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Pranë qendrës
  • Postuar: 24/02/2018 11:05
  • Skadon: 65 ditë, 11 orë
Lokal tek rruga e Kavajes
Lokal tek rruga e KavajesLokal tek rruga e KavajesLokal tek rruga e KavajesLokal tek rruga e KavajesLokal tek rruga e KavajesLokal tek rruga e KavajesLokal tek rruga e Kavajes

Përshkrimi

JEPET ME QERA BAR-KAFE

Jepet me qera lokal ne rrugen e Kavajes, afer Globe. Lokali ndodhet ne rruge me nje siperfaqe 120 m2 brenda dhe 80 m2 jashte , i miremobiluar dhe ne gjendje pune. Lokali shitet per 25000 euro dhe 1500 euro/muaj qeraja.

CMIMI : 1500 euro/muaj

Qyteti:Tirana
Zona: Rruga Kavajes
Shteti: Shqiperi
Sipërfaqja Objektit : 120 m2
Siperfaqja Pergjithshme: 200 m2

Per me shume informacione klikoni linkun:https://www.merlinimobiliare.com/pro…qera-bar-kafe/

Nuk ka tag

761 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 21459cb7771bdb62

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total