Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

1,000 €

Jepet me qera bar-kafe tek Qyteti i Studentit

  • Adresa: tek Qyteti i Studentit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar në: 22/09/2017 16:40
  • Skadon për: 23 ditë, 9 orë
Jepet me qera bar-kafe tek Qyteti i Studentit - Fotografia 1Jepet me qera bar-kafe tek Qyteti i Studentit - Fotografia 2Jepet me qera bar-kafe tek Qyteti i Studentit - Fotografia 3Jepet me qera bar-kafe tek Qyteti i Studentit - Fotografia 4

Përshkrim

Jepet me qera bar-kafe tek Qyteti i Studentit

Jepet me qera bar-kafe tek Qyteti i Studentit. Siperfaqja brenda eshte 300 m2 dhe siperfaqja jashte eshte 300 m2 (verande kati i 2). Ambienti eshte i kompletuar. Ai eshte ne nje vend te shkelqyer per pune per ato qe dijne te punojme. Jepet per vetem 1000 euro ne muaj. NXITONI!

CMIMI: 1000 euro/muaj

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Banjo:2
Siperfaqja brenda: 300 m2
Siperfaqja jashte: 300 m2
Tipi i Prones: Bar-Kafe
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Qyteti i Studentit

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 301 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 59358dbe6e32bb0f

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total