Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,000 €

Jepet me qera bar-kafe tek Qyteti i Studentit

  • Adresa: tek Qyteti i Studentit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar: 22/01/2018 11:44
  • Skadon: 96 ditë, 10 orë
Jepet me qera bar-kafe tek Qyteti i Studentit - Foto 1Jepet me qera bar-kafe tek Qyteti i Studentit - Foto 2Jepet me qera bar-kafe tek Qyteti i Studentit - Foto 3Jepet me qera bar-kafe tek Qyteti i Studentit - Foto 4

Përshkrimi

Jepet me qera bar-kafe tek Qyteti i Studentit

Jepet me qera bar-kafe tek Qyteti i Studentit. Siperfaqja brenda eshte 300 m2 dhe siperfaqja jashte eshte 300 m2 (verande kati i 2). Ambienti eshte i kompletuar. Ai eshte ne nje vend te shkelqyer per pune per ato qe dijne te punojme. Jepet per vetem 1000 euro ne muaj. NXITONI!

CMIMI: 1000 euro/muaj

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Banjo:2
Siperfaqja brenda: 300 m2
Siperfaqja jashte: 300 m2
Tipi i Prones: Bar-Kafe
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Qyteti i Studentit

Nuk ka tag

874 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 59358dbe6e32bb0f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total