Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

115 €

Jepet me qera apartament sip 95 m2

  • Adresa: Rr. Bulevardi zogu 1
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0682052992 0683216168
  • Specifikime: I mobiluar, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 02/10/2017 21:07
  • Skadon: 55 ditë, 6 orë
1

Përshkrimi

CITYHOME jep me qera apartament sip 95 m2. Apartamenti eshte i mobiluar. Adresa: Afer qendres

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Nuk ka tag

178 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 93659d28e6e7528a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total