Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

150 €

Jepet me qera apartament sip 90 m2

  • Adresa: Rr. Bashkimi
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0682052992 0675374190
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 19/06/2017 11:57
  • Skadon: 24 ditë, 18 orë
1
2345

Përshkrimi

CITYHOME jep me qera apartament sip 90 m2. Apartamenti ndodhet ne Rr. Bashkimi (Rus) Shkoder.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Nuk ka tag

117 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 784594799c1cf9d6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total