Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

250 €

Jepet me qera apartament sip 90 m2

  • Adresa: Rr. Vaso Kadia
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0682052992 0675374190
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar: 12/06/2017 14:16
  • Skadon: 24 ditë, 2 orë
1
234567

Përshkrimi

CITYHOME jep me qera apartament sip 90 m2. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit te Shkodres. Adresa: Rr. Vaso Kadia. (tek Dollari)

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Nuk ka tag

110 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 820593e85db9dd63

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total