Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

112 €

Jepet me qera apartament sip 85 m2

  • Adresa: Rr. Sheuqet Muka
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0682052992 0675374190
  • Specifikime: I mobiluar, Vend parkimi
  • Postuar: 10/06/2017 20:43
  • Skadon: 18 ditë, 10 orë
Screenshot - 6_10_2017 , 8_09_03 PM
Screenshot - 6_10_2017 , 8_15_27 PMScreenshot - 6_10_2017 , 8_18_28 PM

Përshkrimi

CITYHOME jep me qera apartament sip 85 m2. Apartamenti ndodhet ne Rr. Sheuqet Muka. Shkoder

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Nuk ka tag

94 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 554593c3dae3b2e9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total