Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350 €

Jepet me qera apartament sip 83 m2

  • Adresa: Rr. Studenti
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0682052992 0675374190
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Me parapagim, Vend parkimi, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar: 03/06/2017 13:18
  • Skadon: 15 ditë, 3 orë
111
222333444555

Përshkrimi

CITYHOME jep me qera apartament sip 83 m2. Apartamenti eshte i pa perdorun asnje dite, mobiljet jane vendosur te reja. Apartamenti totalisht i ri si pallat edhe si mobilim. Adresa: Rr. Studenti ( Perball Grand Hotel Europa) Shkoder.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Nuk ka tag

70 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 60359329addbedcc

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total