Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

115 €

Jepet me qera apartament sip 77 m2

  • Adresa: Tek universiteti i shkencave te edukimit
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0682052992 0683216168
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me parapagim, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 30/09/2017 10:29
  • Skadon: 85 ditë, 5 orë
Screenshot - 9_30_2017 , 10_03_16 AM
Screenshot - 9_30_2017 , 10_04_11 AM

Përshkrimi

CITYHOME jep me qera apartament sip 77 m2. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet tek Universiteti i shkencave te Edukimit.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Nuk ka tag

184 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 14559cf55e6e1913

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total