Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

160 €

Jepet me qera apartament sip 70 m2

  • Adresa: Ne qender
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0682052992 0683216168
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar: 02/10/2017 20:33
  • Skadon: 60 ditë, 21 orë
1
234

Përshkrimi

CITYHOME jep me qera apartament sip 70 m2. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit te shkodres.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Nuk ka tag

114 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 84959d285e6470c1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total