Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

115 €

Jepet me qera apartament sip 60 m2

  • Adresa: Rus
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0682052992 0683216168
  • Specifikime: Vend parkimi, Me afat të gjatë
  • Postuar: 01/10/2017 18:27
  • Skadon: 54 ditë, 15 orë
11

Përshkrimi

CITYHOME jep me qera apartament sip 60 m2. Apartamenti ndodhet ne rus. Shkoder.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Nuk ka tag

121 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 41359d1174f2cff7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total