Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

60 €

Jepet me qera apartament sip 60 m2

  • Adresa: Rr. Bulevardi Mehmet Pash Plaku
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0682052992 0675374190
  • Specifikime: Vend parkimi
  • Postuar: 05/06/2017 10:13
  • Skadon: 17 ditë
Screenshot - 6_4_2017 , 7_39_40 PM
Screenshot - 6_4_2017 , 7_47_45 PM

Përshkrimi

CITYHOME jep me qera apartament sip 60 m2. Apartamenti ndodhet ne Rr. Bulevardi Mehmet Pash Plaku. Shkoder.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Nuk ka tag

88 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 209593512a3bc712

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total