Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

150 €

Jepet me qera apartament sip 45 m2

  • Adresa: Rr. Studenti
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 06820582992 0675374190
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Me parapagim, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 30/06/2017 10:51
  • Skadon: 37 ditë, 15 orë
Screenshot - 6_29_2017 , 10_21_50 AM
Screenshot - 6_29_2017 , 10_23_45 AMScreenshot - 6_29_2017 , 10_24_24 AMScreenshot - 6_29_2017 , 10_26_18 AM

Përshkrimi

CITYHOME jep me qera apartament sip 45 m2 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit te shkodres.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Nuk ka tag

186 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 848595610fadf653

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total