Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

650 €

Jepet me qera Apartament 2+1

  • Adresa: Kompleksi Dinamo
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355685406860
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 17/11/2017 12:10
  • Skadon: 170 ditë, 5 orë
Apartamente me qera
Apartamente me qeraApartamente me qeraApartamente me qeraApartamente me qeraApartamente me qeraApartamente me qeraApartamente me qera

Përshkrimi

Jepet me qera Apartament 2+1+ nje garazhd, me siperfaqe 140m2 . Ndodhet tek Kompleksi Dinamo me pamje panoramike. Apartamenti k a ne perberje: 1 salle te madhe aneks guzhine, dhomen matrimonial me banjo brenda , me vaske hidromasazh + garderobe , dhomen e femijeve , koridor te madh , 2 ballkone qe shikojne nga Kompleksi Dinamo e Koshti Botanik dhe nje garazhd. Apartamenti eshte i mire-mobiluar dhe e mbajtur mjaft mire. Jepet me qera vetem per te huajt per 650 euro/m2

CMIMI: 650 euro m2

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN

Banjo:2
Siperfaqja: 140 m2
Tipi i Prones: Apartament
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Kompleksi Dinamo

Per me shume informacione klikoni linkun:http://www.merlinimobiliare.com/properties/jepet-me-qera-apartament-21/

Nuk ka tag

159 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 34359bf938a03f19

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total