Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

450 €

Jepet me qera apartament 2+1 te Sheshi Willson

  • Adresa: rruga Sulejman Delvina.
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693328282
  • Specifikime: Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar: 12/10/2018 12:20

Përshkrimi

Jepet me qera apratment 2+1 tek sheshi Willson,perball postes nr.8.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert,me ashensor,i mobiluar pjeserisht.
Ka nje siperfaqe 110 metra katror ,gjithashtu ndodhet ne rruge kryesore.
Ka punime shum cilesore dhe ndodhet ne nje zone shum te frekuaentuar te Tiranes.
Per me shum informacion kontaktoni ne :0693328282

Nuk ka tag

87 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 5465bc06a331bf75

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total