Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

500 €

Jepet me qera apartament 2+1 te ISh Ekspozita

  • Adresa: Ish Ekspozita
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692066120
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar: 08/06/2017 11:50
  • Skadon: 16 ditë, 1 orë
20170605_163853_resized
20170605_164108_resizedJepet me qera apartament 2+1 te ISh Ekspozita - Foto 2Jepet me qera apartament 2+1 te ISh Ekspozita - Foto 3Jepet me qera apartament 2+1 te ISh Ekspozita - Foto 4Jepet me qera apartament 2+1 te ISh Ekspozita - Foto 5Jepet me qera apartament 2+1 te ISh Ekspozita - Foto 6Jepet me qera apartament 2+1 te ISh Ekspozita - Foto 7Jepet me qera apartament 2+1 te ISh Ekspozita - Foto 8

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 te ish-Ekspozita

Jepet me qira apartament 2+1 në një ndër zonat më të aksesueshme dhe të parapëlqyera mbrapa ish-ekspozitës me dalje të Rr. “Myslym Shyri”

Apartamenti ka një sipërfaqe neto të shfrytëzueshme 104 më e cila organizohet në një ambient ndenjie, ambient gatimi të veçuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Apartamenti ndodhet në katin e katërt të pallatit.

Ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jugu.

I mobiluar me cdo orendi thjeshte bukur dhe me shume shije.

Cmimi 500 euro /muaj.

http://www.eliteproperties.al/details.php?post_id=1857

Nuk ka tag

93 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 66759391dcdefeca

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total