Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

450 €

Jepet me qera apartament 2+1 Rruga Perlat Rexhepi

  • Adresa: Rruga Pelat Rexhepi, Sheshi Willson
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696092993
  • Postuar: 24/06/2017 13:29
  • Skadon: 36 ditë, 2 orë
ap 2+1 wilson (11)
ap 2+1 wilson (3)ap 2+1 wilson (13)ap 2+1 wilson (14)ap 2+1 wilson (2)ap 2+1 wilson (10)ap 2+1 wilson (5)ap 2+1 wilson (11)

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1, zyrë tek sheshi “Wilson” në rr. “Perlat Rexhepi”

Jepet apartament me qera në një pallat të ri, pranë sheshit “Wilson”, në rr. “Perlat Rexhepi”
Apartamenti ka një sipërfaqe 87 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete, korridor si dhe 2 ballkone. Apartamenti ka vetëm mobiljen e kuzhinës, ndaj mund të përdoret për zyra, në sajë dhe të pozicionimit të mirë që ka . Ndodhet në katin e katërt banim të një ndërtese 9-katëshe.
Cmimi 450 euro/muaj.

http://www.eliteproperties.al/details.php?post_id=1893

Nuk ka tag

134 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 749594e4d10bc4f2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total