Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

600 €

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Ish Bllokut

  • Adresa: Brigada VIII ish Blloku
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696092993
  • Postuar: 24/06/2017 13:24
  • Skadon: 36 ditë, 2 orë
ap 2+1 brigada VIII (1)
ap 2+1 brigada VIII (12)

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 me qera në ish-Bllok, rr. “Brigada e VIII”
Jepet apartament me qera në zonën e ish-Bllokut. Apartamenti ka një sipërfaqe 132 m2 dhe është i organizuar në një ambjent ndnjei dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete, korridor si dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e VI-shtë të një ndërtimi të ri 9-katësh. Është i mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme. Mund të përshtatet dhe për zyra.
Cmimi 600 euro/ muaj.

http://www.eliteproperties.al/details.php?post_id=1895

Nuk ka tag

114 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 335594e4bd03fab7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total