Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

250 €

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 E MOBILUAR “KODRA DIELLIT”

  • Adresa: PRANE KODRES SE DIELLIT
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Specifikime: I mobiluar
  • Postuar: 02/12/2017 14:57
  • Skadon: 41 ditë, 21 orë

Përshkrimi

*JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 E MOBILUAR ME TE GJITHA PAJISJET.APARTAMENTI NDODHET NE PALLAT TE RI ME PUNIME SUPER CILESORE SI DHE PAJISJET E FUNDIT NE PALLAT.CMIMI 250 EURO/MUAJ I PADISKUTUESHEM

*ADRESA: PRANE REZIDENCES KODRA E DIELLIT

*REAL ESTATE IDEAL
0682017333
0696410104

Nuk ka tag

137 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 6559a40959e3e3a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total