Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

550 €

jepet me qera apartament 120m per zyra ne bllok

  • Adresa: shkolla 11 janari
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0688749923
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Me parapagim, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar: 13/04/2018 09:40
  • Skadon: 21 ditë, 19 orë
30623989_10156294219612838_8771830004628586496_o

Përshkrimi

jepet me qera apartament 2+1 me dy tualete i mobiluar dhe bosh simbas preferences. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne rruge, eshte i pershtatshme per klinike zyra ose biznes tjeter.agjensi imobiliare plus

Nuk ka tag

230 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8275acc733a88faa

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total