Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

170 €

Jepet me qera apartament 1+1tek Rezidenca Shopi

  • Adresa: Lagja 28 nentori
  • Rrethi: Elbasan
  • Kontakt: 0355695520115
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 17/04/2018 19:04
  • Skadon: 8 orë, 34 min
18033810_1264690440316370_8725762773137198585_n
18034311_1264663843652363_7838107144331903989_n18057119_1264663863652361_290689417957640778_n

Përshkrimi

Okazion! Jepet me qera apartament i ri 1+1, tek Rezidenca Shopi, kompleks per banim e biznes ne lagjen 28 nentori, tek lulet, Elbasan. Pozicioni i mrekullueshem, duke ju falur qetesi, ajer te paster dhe afer qendres se qytetit.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banese, me ashensor, uje 24 ore, i mobiluar.

Nuk ka tag

305 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7059eee5a464b01

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total