Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350 €

Jepet me qera apartament 1+1 Rruga ” Ymer Kurti”

  • Adresa: Rruga " Ymer Kurti"
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696092993
  • Postuar: 24/06/2017 13:50
  • Skadon: 32 ditë, 3 orë
Picture 135 (1)
Picture 139 (1)Picture 139Picture 171Picture 173Picture 181Picture 207Picture 275

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 në rr.”Ymer Kurti” përballë gjimnazit “Petro Nini Luarasi”
Jepet me qera apartament 1+1 pranë gjimnazit “Petro Nini Luarasi”, me sipërfaqe 70 m2 i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, një dhomë gjumi, një tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti është i arreduar me të gjithë pajisjet e nevojshme. Ndodhet në katin e 9-ntë të një ndërtese të re me orientim lindje.
Cmimi 350 euro/muaj i diskutueshëm.

http://www.eliteproperties.al/details.php?post_id=1894

Nuk ka tag

66 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 402594e51eec109a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total