Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

300 €

Jepet me qera Apartament 1+1 brenda Kompleksit Kristal

  • Oferta nuk është më e vlefshme!
  • Adresa: Kompleksi Kristal
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695406860
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar në: 21/09/2017 14:54
  • Skadon për: 81 ditë, 22 orë
a1
a2a3a4a5a6

Përshkrim

Jepet me qera Apartament 1+1 brenda Kompleksit Kristal

Jepet me qera apartament 1+1 brenda Kompleksit Kristal. Siperfaqja e apartamentit eshte 70 m2. Apartamenti eshte i mobiluar me punime extra dhe cdo ambient ka spote shumengjyreshe. Ne brendesi te tij ndodhet dhoma e gjumit, guzhina, nje ballkon dhe banja e cila eshte e pajisur me vaske me hidromasazh. Kompleksi te jep gjithashtu mundesine e parkimit brenda tij me nje pagese mujore. Jepet me qera per nje cmim teper te favorshem, per vetem 300 euro ne muaj.

CMIMI: 300 euro/muaj

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Banjo: 1
Dhoma: 1
Siperfaqja: 70 m2
Tipi I Prones: Apartament 1+1
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Kompleksi Kristal

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 280 herë (5 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 3915969ce804f1b4

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total