Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350 €

Jepet me qera apartament 1+1

  • Adresa: Komuna Parisit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696092993
  • Postuar: 08/06/2017 15:37
  • Skadon: 20 ditë, 4 orë
ap 1+1 te komuna e parisit (6)
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek “Komuna e Parisit”
Jepet apartament me qera, tek “Komuna e Parisit”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe ndodhet në katin e 7-të të një objekti të ri i pajisur me ashensor. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenjie, një dhomë gatimi më vete, një dhomë gjumi, një tualet me dritare, një ballkon, korridor si dhe një depo te vogël në funksionin e lavanderisë. Apartamenti është i arreduar me të gjitha pajhisjet e nevojshme, ka kondicioner në të dy dhomat, lavastovilje etj.
Cmimi 350euro/muaj.

http://www.eliteproperties.al/details.php?post_id=1861

Nuk ka tag

275 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 821593953132c940

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total