Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

60,000 LEK

Jepet me qera ambjent biznesi me sip.260m2

  • Adresa: Rr.Bill Klinton te Kodra e Diellit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682620636
  • Specifikime: Ndërtim i ri
  • Postuar: 11/01/2018 12:49
received_219995201824320
received_219995231824317received_219995235157650received_219995228490984

Përshkrimi

Jepet me qera ambjent biznesi me sip.260m2.Ambjenti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi si call center,lokal,magazina,market etj.Eshte i ndare ne dy ambjente te ndryshme dhe me hyrje te ndara,por qe komunikojne dhe nga brenda me njera tjetren.Ka dy tualete

Nuk ka tag

705 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 37959eddf65c0d36

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total