Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,500 €

jepet me qera ambinet per zyra

  • Çmimi/m²: 25
  • Sipërfaqja (m²): 151-200
  • Adresa: Ish Blloku
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696092993
  • Postuar: 24/06/2017 13:19
  • Skadon: 29 ditë, 20 orë
zyre bllok (2)
jepet me qera ambinet per zyra - Foto 1jepet me qera ambinet per zyra - Foto 2jepet me qera ambinet per zyra - Foto 3jepet me qera ambinet per zyra - Foto 4jepet me qera ambinet per zyra - Foto 5jepet me qera ambinet per zyra - Foto 6jepet me qera ambinet per zyra - Foto 7

Përshkrimi

Ambient zyre me qira në zonën e ish-Bllokut në rr. “Ibrahim rugova”
Jepet me qira ambient me sipërfaqe 160m2 I përshtatshëm për zyra. Ambienti ndodhet në katin e VI-shtë të një ndërtimi të ri tepër cilësor. Ambientet janë të pajisura me kondicionim dhe kanë ndricim shumë të bollshëm. Ambienti është totalisht i arreduar me pajisje moderne dhe shumë cilësore. Ambjenti është i ndarë në katër salla, dy tualete si dhe një verandë të madhe. Është i organizuar në një ambient me 4 poste pune dhe një vënd pushimi, një kthinë që shërben për punonjësit për përgatitjen e ushqimeve ose pijeve, dy ambiente secila me dy poste si dhe me vënd pushimi, salla e mbledhjeve, dhe recepsioni në korridorin e hyrjes.

Çmimi 1500 euro/muaj.

http://www.eliteproperties.al/details.php?post_id=1900

Nuk ka tag

95 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 355594e4a9ed4140

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total